Blog

W ubiegłą sobotę na PGE Narodowym swoje otwarcie świętowało Smart Kids Planet – innowacyjne centrum mądrej zabawy. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji prasowej, podczas której obejrzeliśmy to wyjątkowe miejsce i dowiedzieliśmy się o nim co nieco. Zdecydowanie jest to jedyne takie miejsce w Warszawie, a może i w Polsce, dlatego dziś zabieramy Was w małą podróż po Smart Kids Planet!

W Mapie Mamy od początku staramy się pokazywać Wam wyjątkowe wydarzenia, miejsca oraz inspirujące mamy. Festiwal Dobre Spotkania jest wydarzeniem, które promuje rodzicielstwo w równowadze, rodzicielstwo polegające na harmonii między światem dziecka, a potrzebami rodziców. W dzisiejszych czasach rodzice stykają się z wieloma problemami i wyzwaniami, a dzięki takim wydarzeniom mogą dowiedzieć się jak poruszać się w zawiłościach współczesnego rodzicielstwa.

Setki bezpłatnych wydarzeń w całej Warszawie!


Setki bezpłatnych wydarzeń dla rodzin w całej Warszawie, dni otwarte najlepszych rodzinnych placówek stolicy – to właśnie Warszawskie Dni Rodzinne. W tym roku, w terminie 16-18 marca ZwalczNude.pl przy współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa zorganizuje już XI edycję tego rodzinnego wydarzenia!

Staramy się pokazywać Wam miejsca i inicjatywy przyjazne dzieciom oraz rodzicom, działające niestandardowo i wychodzące naprzeciw potrzebom najmłodszych. Dziś chcemy Wam przedstawić kolejne takie miejsce, które objeliśmy naszym patronatem i gorąco wspieramy. Ten wyjątkowy klub dla rodzin, stworzyła Fundacja Zwalcz Nudę, z myślą o małych mieszkańcach warszawskiej Pragi i ich rodzicach. 

Warsztaty i aktywności, podczas których dzieci współpracują z rodzicami to znak rozpoznawczy Akademii Duckie Deck - największego w Polsce cyklicznego wydarzenia dla rodzin. Małych i dużych - spragnionych nowych przeżyć - zapraszamy do wspólnego doświadczania i eksperymentowania.

Magiczne, świąteczne gry miejskie z Fundacją Zwalcz Nudę odbędą się w tym roku już po raz IV! Jeśli jesteś odważny, uwielbiasz święta i chcesz poznać samego Świętego Mikołaja – wstąp do Akademii Elfów! W tym roku ponownie białobrody potrzebuje Waszej pomocy. Bez Was i Waszego wsparcia te święta nie będą takie same!

We wrześniu postanowiliśmy wyjechać na weekendową mikro wyprawę. Naszym celem był Kompleks Świętokrzyska Polana w Górach Świętokrzyskich, który oddalony jest od Warszawy o zaledwie 2h. Jest to, więc doskonały pomysł na krótki rodzinny wypad.

Akademia Duckie Deck - największe w Polsce cykliczne wydarzenie dla dzieci i rodziców - ponownie rusza w Polskę. Wszystkie rodziny spragnione nowych przeżyć i doświadczeń, zapraszamy na spotkanie z technologią i aktywnościami w duchu DIY (Do It Yourself - zrób to sam).

W weekend, 28-29 października Akademia Duckie Deck - największe w Polsce cykliczne wydarzenie dla dzieci i rodziców - ponownie zawita do Wrocławia. Wszystkie rodziny spragnione nowych przeżyć i doświadczeń, zapraszamy do Wrocławskiego Parku Technologicznego. 16 października ruszyły zapisy na warsztaty, które są jedną z aktywności przygotowanych dla odwiedzających Akademię Duckie Deck.

W weekend, 14-15 października Akademia Duckie Deck - największe w Polsce cykliczne wydarzenie dla dzieci i rodziców - ponownie zawita do Poznania. Wszystkie rodziny spragnione nowych przeżyć i doświadczeń, zapraszamy do Pixela. 

Projekt „Cały świat na…” to seria warsztatów krajoznawczych poświęconych różnym kulturom świata. Projekt ma na celu pokazanie, jak bogata jest kultura stworzona przez ludzi na całym świecie. Dodatkowym punktem programu jest gra miejska ukazująca różnorodność kultur świata. W tej edycji projektu przez cały październik spotykamy się w dzielnicy Wilanów!