O nas

Uwaga! Portal na sprzedaż. Zapraszamy do składania ofert na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Mamy to wyjątkowy i ogólnopolski projekt dwójki młodych rodziców: mamy - PR Girl i taty - programisty.

Jako rodzice często stawaliśmy przed problemem:

  • gdzie wyjść?
  • gdzie pojechać?
  • gdzie zjeść?
  • gdzie aktywnie spędzić czas z dziećmi?

Potrzeba matką wynalazków! Zainspirowani przez naszego synka oraz znajomych borykających się z takimi samymi problemami, postanowiliśmy stworzyć mapę miejsc przyjaznych dzieciom - Mapa Mamy :)

Mapa Mamy to jedyny w swoim rodzaju portal, gdzie każdy rodzic w łatwy sposób odnajdzie kawiarnię, restaurację czy hotel z udogodnieniami dla maluchów. Na Mapie Mamy znajdziecie też sale zabaw, parki rozrywki, aquaparki i coś czego nie ma nigdzie indziej czyli, parki miejskie i place zabaw.

Jeśli jesteś rodzicem i tak jak my, nie masz czasu ani ochoty godzinami przeszukiwać internetu w poszukiwaniu miejsc przyjaźnie nastawionych na małych gości i ich potrzeby, to doskonale trafiłeś :)!

Stale powiększamy Mapę Mamy o nowe miejsca i atrakcje, aby wyjść na przeciw Waszym potrzebom. Każdy z Was może stać się częścią tego projektu i również dodawać sprawdzone przez siebie obiekty, a tym samym współtworzyć Mapę Mamy.

Zapraszamy do kontaktu pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz do odwiedzenia i polubienia nas na Facebooku https://www.facebook.com/MapaMamy

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM LUB MANAGEREM?

Jeżeli Twój obiekt jest przyjazny dzieciom, dołącz do nas i pokaż swój hotel, restaurację, salę zabaw lub park rozrywki rodzicom, którzy szukają ciekawych miejsc.

Nie ma drugich takich jak my. Mamy masę pomysłów, doświadczenie i pasję! Zapraszamy do kontaktu:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.