Kinderplaneta Alfa Gdańsk

Zabawa / Sala zabaw

 
 
  • ParkingParking bezpłatny
  • Urodziny i przyjęcia okolicznościoweUrodziny i przyjęcia okolicznościowe
  • WyposażenieWyposażenie basen z piłeczkami, ślizg falisty, małpi gaj
0.00Nie oceniono(na podstawie 0 ocen)

Ocena

-
Atrakcje
-
Czystość
-
Obsługa
-
Dla Dzieci

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta na nasz nowy plac, który mieści się w Galerii Alfa w Gdańsku. Jest to niezwykle przytulne miejsce, gdzie można spędzić niezapomniane chwile z rodziną.

Cały plac wyłożony jest dywanem, więc dzieci mogą spokojnie biegać w skarpetkach i korzystać ze wszystkich atrakcji. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalnie wydzielone miejsce, w którym znajduje się basen z kulkami. Nie zabraknie tam też miękkich, materacowych zabawek. Nieopodal zaparkowane są małe samochodziki, więc można urządzić ekscytujące wyścigi! Szaleństwa na konstrukcji z przeszkodami, można zakończyć zjeżdżając do dużego basenu z piłeczkami. Małych inżynierów ucieszy zapewne spora ilość dużych plastikowych klocków, z których można budować domy, garaże lub zamki.

U nas nie traci się czasu. Jeśli ktoś się zmęczy, może odpocząć korzystając z przygotowanego kącika plastyczno-edukacyjnego, gdzie można rozwijać swoje talenty siedząc spokojnie przy stoliczkach.

Dla opiekunów przygotowaliśmy „strefę rodzica”, gdzie można chwilkę odpocząć, nie tracąc dziecka z oczu. Jednocześnie zachęcamy do czynnego udziału w zabawie, gdyż nasze konstrukcje z powodzeniem utrzymują ciężar osoby dorosłej.

Dodatkowo w ofercie placu znajduje się możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego.

Zabawa na naszym placu to niezwykła przygoda. Zapraszamy!

źródło: http://www.kinderplaneta.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Kultura / Kino

Kołobrzeska 41c, 80-391 Gdańsk

Przewijaki / W centrum handlowym

Kołobrzeska 41c, 80-391 Gdańsk

Zdrowie / Centrum medyczne

ul. Szczecińska 23, 80-392 Gdańsk

Podobne

Zabawa / Sala zabaw

al. Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk

Na Blogu

Weekend z Mapą Mamy #6 - Magiczne Ogrody

 Weekend z Mapą Mamy #6 - Magiczne Ogrody

Przy okazji naszej ostatniej wizyty na Lubelszczyźnie, zachęceni pozytywnymi opiniami znajomych, wybraliśmy się do rodzinnego parku tematycznego “Magiczne Ogrody”.

Park znajduje się w Trzciankach k. Janowca, dlatego wypad można połączyć ze zwiedzaniem Janowca czy Kazimierza Dolnego. Musicie się jednak przygotować na to, że w Magicznych Ogrodach spędzicie ładnych kilka godzin. To miejsce jest bardzo duże i aby obejść wszystkie atrakcje potrzeba trochę czasu. Park podzielony jest na dziewięć różnych krain np. Dom Czarodzieja, Marchewkowe Pole, Wodny Świat czy Krasnoludzki Gród. Wszystkie krainy są pięknie wkomponowane w ogrody, które faktycznie robią wrażenie, bo są świetnie utrzymane i zadbane.

Atrakcje dostosowane są do różnych grup wiekowych, znajdzie się coś nawet dla tych najmłodszych: place zabaw, miejsca do biegania i swobodnej zabawy, duży teren z piaskownicami. Nasz 3 latek skorzystał z 90% atrakcji. Na niektórych mogliśmy mu towarzyszyć, co uważamy za duży plus.