Kinderplaneta Factory Outlet Kraków

Zabawa / Sala zabaw

 
 
9,106.33 km odległość od 11719 Stroud Dr, Houston, TX 77072, Stany Zjednoczone Jak dojechać
  • ParkingParking bezpłatny
  • Barek/kawiarniaBarek/kawiarnia
  • Urodziny i przyjęcia okolicznościoweUrodziny i przyjęcia okolicznościowe
  • WyposażenieWyposażenie basen z piłeczkami, ściana wspinaczkowa, trampolina, małpi gaj, miejsca dla dzieci do 3 lat, automaty do gier
0.00Nie oceniono(na podstawie 0 ocen)

Ocena

-
Atrakcje
-
Czystość
-
Obsługa
-
Dla Dzieci

Plac zabaw Kinderplaneta w centrum handlowym Factory w Modlniczce k/Krakowa to piracki świat zabawy i rozrywki dla każdego malca. Sala zabaw kryje wiele niespodzianek! Dwa pirackie okręty cumujące na wyspie skarbów, to wspaniała okazja do przeżycia fantastycznej przygody dla naszych dzieci. Małpi gaj, kryjący wiele ciekawych zakamarków, to idealne miejsce do zabawy w poszukiwaniu skarbów. Atmosferę tego miejsca budują również: kokosowa karuzela, ścianka wspinaczkowa, bujany okręt dla najmłodszych. Ponadto mali piraci mogą aktywnie spędzać czas na trampolinie, na torze gokardowym lub przy wspólnej grze w cymbergaja. Niewiarygodnie duże klocki lego, baseny z kulkami, autka dla maluchów, karuzele, kręciołki, koparka dla budowniczych oraz dmuchany zamek to jedne z nielicznych atrakcji, które znaleźć można na naszym placu zabaw.
Zapraszamy małych odkrywców do odnalezienia innych, jakże wspaniałych zabawek.
Naszym gościom proponujemy dwa, zamkowe pokoje urodzinowe, gdzie mali jubilaci będą mieli okazję przeżycia jedynych takich urodzin na największym placu w Krakowie.
Dla rodziców proponujemy CafeBar, w którym serwować będziemy pyszną kawę oraz herbatę. Popijając aromatyczne napoje, można odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie rodzica, gdzie znajdują się wygodne fotele i sofy oraz relaksujące fotele masujące. W naszym asortymencie znaleźć można również soki i słodkości.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

źródło: http://www.kinderplaneta.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Przewijaki / W centrum handlowym

profesora Adama Rożańskiego 32, 32-089 Modlniczka

Przewijaki / W centrum handlowym

profesora Adama Rożańskiego 32, 32-089 Modlniczka

Przewijaki / W centrum handlowym

Stawowa 61, 31-346 Kraków

Podobne

Zabawa / Sala zabaw

ul. Kapelanka 54, 30-347 Kraków

Zabawa / Sala zabaw

ul. Stawowa 61, 31-346 Kraków