Kinderplaneta Factory Poznań

Zabawa / Sala zabaw

 
 
6,943.50 km odległość od 43738 Hay Rd, Ashburn, VA 20147, Stany Zjednoczone Jak dojechać
  • ParkingParking bezpłatny
  • Barek/kawiarniaBarek/kawiarnia
  • WyposażenieWyposażenie basen z piłeczkami, ślizg falisty, małpi gaj, miejsca dla dzieci do 3 lat
0.00Nie oceniono(na podstawie 0 ocen)

Ocena

-
Atrakcje
-
Czystość
-
Obsługa
-
Dla Dzieci

Przestrzeń, kolorowe siatki, basen z piłeczkami, zjeżdzalnia ? Oczywiście mowa o Kinderplanecie, a dokładniej o nowootwartym placu w Factory Outlet - miejscu, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Starsze dzieci pozostawione pod opieką animatorek mogą szaleć na kontrukcji, z której dzięki zjeżdzalni w mig znajdą sie w basenie wypełnionym piłeczkami. Dla lubiących lamiglowki czekają ogromne miękkie klocki, z których każdy może zbudować swoją wymarzoną konstrukcję, a nawet wieże która sięgnię samych gwiazd !

Na najmłodszych czeka nasz sławny łoś "Ragoczek", który powiezie na swoim grzbiecie, nawet dopiero co raczkujące bobasy. Do jego załogi należą również, ślimak "Powolniak" oraz Krokodyl "Paszczak", a wszyscy razem mieszkają pod konstrukcją, na terenie placu, który caly jest pokryty miękkimi puzzlami zapewniającymi bezpieczeństwo Państwa pociechom.

Dużym atutem placu jest również bezpłatny parking. Na naszym placu również mamy wiele miejsca dla dorosłych. Wydzielona przestrzeń, wygodne sofy i fotele pomogą się Państwu zrelaksować bez utraty kontaktu z dzieckiem. Z placem sąsiaduje również kawiarnia z której aromatyczne zapachy zachęcają do odpoczynku, a maluchy do szaleństwa.

Zapraszamy więc Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty, zapewnieniu radości dziecku, a sobie spokoju i chwili relaksu.

źródło: http://www.kinderplaneta.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Przewijaki / W centrum handlowym

Dębiecka 1, 62-030 Luboń

Zabawa / Sala zabaw

ul. 28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań

Przewijaki / W centrum handlowym

28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań

Podobne

Zabawa / Sala zabaw

ul. Stanisława Matyi 2, 61-586 Poznań

Zabawa / Sala zabaw

Maltańska 1, 61-131 Poznań

Zabawa / Sala zabaw

ul. 28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań