Kinderplaneta Ferio Legnica

Zabawa / Sala zabaw

 
  • PowierzchniaPowierzchnia średnia (od 200 do 1000m2)
 
6,961.45 km odległość od 43738 Hay Rd, Ashburn, VA 20147, Stany Zjednoczone Jak dojechać
  • Barek/kawiarniaBarek/kawiarnia
  • Urodziny i przyjęcia okolicznościoweUrodziny i przyjęcia okolicznościowe
  • WyposażenieWyposażenie basen z piłeczkami, trampolina, armatki pneumatyczne, małpi gaj, miejsca dla dzieci do 3 lat, automaty do gier
0.00Nie oceniono(na podstawie 0 ocen)

Ocena

-
Atrakcje
-
Czystość
-
Obsługa
-
Dla Dzieci

Kinderplaneta w Centrum Handlowym Ferio to ponad 700 m kwadratowych nieskrępowanego szaleństwa. Jest tym samym największą tego typu salą zabaw w najbliższej okolicy. To świetny sposób na radosne spożytkowanie nadmiaru energii i rozwój umiejętności psycho-motorycznych.

U nas Dzieci mogą ćwiczyć swoją zręczność na armatkach pneumatycznych, rozwijać swoją zwinność w „małpich gajach”, podskakiwać na dwóch trampolinach, korzystać z 4 zjeżdżalni, w tym jednej całkiem nowej która prowadzi prosto do głębokiego basenu z piłeczkami. Nasi mali klienci mogą doskonalić swoje zdolności plastyczne w odpowiednio przygotowanych do tego kącikach, a przy tym uczyć się liczyć i ćwiczyć swoją pamięć na odpowiednio dostosowanym do tego edukacyjnym komputerku.Ponadto mogą cieszyć się urokami jedynej w swoim rodzaju ciuchci oraz wielu innych tego typu atrakcjach jak np. bujaki lub cymbergaj, z którego w Naszej sali zabaw skorzystasz całkiem za darmo.

Nasz plac zabaw nie zapomniał też o najmłodszych klientach. Na nich również czeka wiele atrakcji: basen z zabawkami i piłkami, autka na których każdy maluch uwielbia się bawić, mini zjeżdżalnie i mały tor przeszkód.
Sala zabaw Kinderplaneta w Legnicy słynie z tego, że myśli o wszystkich, również o tych starszych klientach. To u nas na rodziców, dziadków i opiekunów czeka niepowtarzalny fotel masujący na którym każdy może się zrelaksować i zapomnieć o problemach dnia codziennego. W chłodne dni mogą zasmakować aromatycznej kawy, a w cieplejsze natomiast ochłodzić się zimnym napojem. A to wszystko w wygodnych kanapach i fotelach, które na naszym placu są od niedawna.

Dla dzieci proponujemy duży wybór ciepłych soczków, napoi i całe mnóstwo pysznych łakoci, takich jak: żelki, lizaki, batoniki i cukierki – to wszystko co dzieci lubią najbardziej.

Nowością w naszej sali zabaw jest działające od niedawna KINO 5D. Jedyna tego typu atrakcja w całej Legnicy jak również okolicy. 

Nasza bajeczna sala zabaw organizuje wiele przyjęć i imprez okolicznościowych. To u nas rodzice mogą zarezerwować niepowtarzalne urodziny oraz imieniny  dla swojej pociechy, na których panie animatorki zajmą się dziećmi, a rodzicom dadzą chwilę oddechu.

Jeśli natomiast chcesz zorganizować bal mikołajkowy, dzień dziecka czy inne tematyczne przyjęcie na naszym placu, nie zwlekaj, zarezerwuj termin i ustal szczegóły, a my dopilnujemy, że nie będziesz żałował swojejdecyzji.

Wszystkie nasze atrakcje posiadają niezbędne zabezpieczenia i certyfikaty norm bezpieczeństwa (CE, TUV, GS), a nad dziećmi czuwa przeszkolony, zawsze uśmiechnięty personel.

źródło: http://www.kinderplaneta.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Przewijaki / Na stacji

ul. Domeyki, 59-220 Legnica

Zabawa / Sala zabaw

ul. Schumana 11, 59-220 Legnica

Przewijaki / Na stacji

ul. Kuziennicza 2, 59-400 Jawor

Podobne

Zabawa / Sala zabaw

ul. Schumana 11, 59-220 Legnica