Kinderplaneta Tesco Gliwice

Zabawa / Sala zabaw

 
 
6,741.65 km odległość od 1830 Post Rd, Fairfield, CT 06824, Stany Zjednoczone Jak dojechać
  • ParkingParking bezpłatny
  • Urodziny i przyjęcia okolicznościoweUrodziny i przyjęcia okolicznościowe
  • WyposażenieWyposażenie basen z piłeczkami, ślizg falisty, ściana wspinaczkowa, trampolina, labirynty, miejsca dla dzieci do 3 lat
0.00Nie oceniono(na podstawie 0 ocen)

Ocena

-
Atrakcje
-
Czystość
-
Obsługa
-
Dla Dzieci

Plac Zabaw Kinderplaneta w C.H. Tesco w Gliwicach to miejsce, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Starsze dzieci pozostawione pod opieką animatorek mogą wypłynąć na głębokie wody naszym statkiem pirackim, zanurzając się w trzypoziomową konstrukcję, pełną tajemniczych przejść i zakamarków. Wprost ze statku można zjeżdżalniami zanurzyć się w basen kolorowych piłek.
Tych, którzy wolą bujać w obłokach, zapraszamy na ściankę wspinaczkową i trampolinę – tu spełniają się dziecięca marzenia o skakaniu do gwiazd.
Rodzice w tym czasie mogą spokojnie zrobić zakupy czy wypić kawę. Zachęcamy także dorosłych, by przyłączyli się do zabawy i zwiedzili zakątki naszego figloraju, przecież w każdym z nas jest odrobina dziecka Dla naszych najmłodszych pociech przygotowaliśmy osobny kącik z bezpiecznymi mięciutkimi zwierzakami gotowymi do poskromienia i basenem wypełnionym piłeczkami, a dla małych artystów – plastyczny zakątek. Na wszystkie dzieci czeka wiele innych atrakcji: zwierzaki-bujaki, mini auta gotowe do urządzania wyścigów oraz ogromne klocki do budowania wymarzonych konstrukcji.
Nasz plac zabaw to również idealne miejsce do urządzania wyjątkowych przyjęć urodzinowych. Kinderplanetowy małpigaj zapewni maluchom niezapomniane dwie godziny zabawy, animatorka zadba o ich bezpieczeństwo, pomaluje dzieciom twarze, wraz z zaproszonymi gośćmi uroczyście odśpiewa „Sto lat” dla jubilata.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ! !

źródło: http://www.kinderplaneta.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Restauracje / Kawiarnia

ul. Zawiszy Czarnego 22, 44-100 Gliwice

Restauracje / Restauracja

ul. Krupnicza 19, 44-100 Gliwice

Przewijaki / Na stacji

ul. Pszczyńska 52, 44-100 Gliwice

Podobne

Zabawa / Sala zabaw

ul. Jabłoniowa 52, 40-111 Katowice

Zabawa / Sala zabaw

ul. Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice

Zabawa / Sala zabaw

ul. Chorzowska 107, 40-001 Katowice