Dominik Zaglaniczny-Gabinety Rehabilitacji

Zdrowie / Rehabilitacja

 
 
  • ParkingParking bezpłatny
  • Kącik zabawKącik zabaw

Drugi Gabinet w Gdańsku Dominik Zaglaniczny-Gabinety Rehabilitacji znajduje się na ulicy Kołobrzeskiej 63 lok. 7 (1 piętro) nad apteką Gemini.

 

źródło: www.fizjo.com.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Nauka / Przedszkole

Myśliwska 33, 80-283 Gdańsk

Rekreacja / Plac zabaw

Heleny Marusarzówny 11D, 80-288 Gdańsk

Sport / Fitness

Heleny Marusarzówny 2/6, 80-288 Gdańsk - Morena

Podobne

Zdrowie / Rehabilitacja

Bitwy pod Płowcami 67, 81-731 Sopot

Zdrowie / Rehabilitacja

Legionów 119C, 81-472 Gdynia

Zdrowie / Rehabilitacja

Księdza Stanisława Zawackiego 2b, 81-514 Gdynia

Na Blogu

Jesień w górach - 6 wyjątkowych miejsc na rodzinny wyjazd!

 Jesień w górach - 6 wyjątkowych miejsc na rodzinny wyjazd!

Nadeszła jesień, a wraz z nią (mamy nadzieję) piękne słoneczne dni, pełne kolorowych liści, długich spacerów w ciepłych swetrach oraz pysznej herbaty z miodem i cytryną! Cóż rzeczywistość może okazać się nieco inna, ale wolimy wierzyć, że będzie pięknie :) Wszystkie wyżej wymienione rzeczy nam i wielu innym osobom kojarzą się z jesienią, ale jest jeszcze coś co warto dodać do tej listy - góry!

Widok gór mieniących się czerwienią, pomarańczem i złotem, jest niesamowity i niepowtarzalny. Oczywiście, że góry o każdej porze roku mają w sobie to “coś”, ale to jesień sprawia, że pojawia się magia. Zatem jeśli jeszcze się wahacie czy warto pojechać w góry jesienią, to może kilka naszych propozycji rozwieje Wasze wątpliwości :)

Wybraliśmy dla Was 6 wyjątkowych i klimatycznych miejsc, niektóre z nich są kameralne, a inne nieco bardziej miejskie. Staraliśmy się wybrać miejsca zarówno nieco tańsze jak i nieco droższe, aby pokazać Wam różne możliwości. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.