Teatr Małego Widza

Kultura / Teatr

 
  • Kategoria wiekowaKategoria wiekowa 1-3 lata
 
7,191.06 km odległość od 43738 Hay Rd, Ashburn, VA 20147, Stany Zjednoczone Jak dojechać
  • ParkingParking płatny
  • Płatność kartąPłatność kartą
  • PrzewijakPrzewijak

Teatr Małego Widza to teatr, jakiego w Warszawie jeszcze nie było, ponieważ adresuje swoje spektakle do dzieci już od 1 roku życia!

Teatr Małego Widza to przede wszystkim teatr kameralny, niemalże na wyciągnięcie ręki, interaktywny, inteligentny, mądry i magiczny, oparty na dobrej literaturze, z nowoczesnym, nawet odrobinę eksperymentalnym podejściem – wyjątkowa atrakcja dla młodszych oraz starszych dzieci.

Teatr dla dzieci od 1 roku życia to specyficzny teatr, w którym nigdy nie gasną światła, w którym nie ma wyraźnego podziału na scenę i widownię, w którym mali widzowie mogą gadać, gaworzyć, wiercić się i kręcić. To teatr bezpieczny, w którym nic nie dzieje się nagle, nie ma głośnej muzyki, potworów i stworów wyskakujących z nienacka. Akcja nie toczy się wartko, a sama fabuła jest raczej pretekstem, zaproszeniem do zabawy, niż wielowątkową historią. Teatr dla naj-naj-najmłodszych, to teatr dostosowany do ich percepcji, do ich sposobu oglądania świata, to teatr koloru, dźwięku, zapachu i dotyku. To teatr, w którym mały widz nie musi zadzierać głowy, bo wszystko dzieje się w „żabiej perspektywie”.

Teatr Małego Widza to także teatr dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. I tu znowu inny od innych. Niebywale kameralny – tylko 40 miejsc na widowni - teatr niemalże na wyciągnięcie ręki, bez wielkich dekoracji, bez dosłowności i moralizatorstwa, skupiony na rozmowie z dziećmi, oparty na zaufaniu do ich wyobraźni.

źródło: http://www.teatrmalegowidza.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Rekreacja / Plac zabaw

Bugaj, 00-285 Warszawa

Restauracje / Restauracja

ul. Miodowa 1, 00-080 Warszawa

Przewijaki / Na stacji

ul. Bielańska 12, 00-085 Warszawa

Podobne

Kultura / Teatr

Mińska 25, 03-808 Warszawa