Teatr na Plaży

Kultura / Teatr

 
  • Kategoria wiekowaKategoria wiekowa od 4 lat
 
  • ParkingParking brak

Teatr na Plaży w nowej odsłonie to miejsce spotkań 3 głównych dziedzin sztuki: teatru, filmu i muzyki. To spektakle, koncerty, kino, festiwale i spotkania.
Aktualnie rezydują tu: Sopocki Teatr Tańca, Teatr Stajnia Pegaza, Teatr Snów oraz grający swoje spektakle w lipcu i sierpniu Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej.


W 2014 roku działalność zainaugurował Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis, angażując do swoich spektakli najmłodszych od 3 roku życia, tworząc z ich udziałem i profesjonalnych aktorów oraz muzyków twórców spektakle muzyczne dla dzieci.

 

źródło: www.teatrnaplazy.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Kultura / Teatr

Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Rekreacja / Plac zabaw

Aleja Franciszka Mamuszki (przy Sfinksie), 81-718 Sopot

Nauka / Przedszkole

Floriana Ceynowy 16, 81-718 Sopot

Podobne

Kultura / Teatr

Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Kultura / Teatr

Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Kultura / Teatr

plac Grunwaldzki 1, 81-372 Gdynia

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.