IN PLUS

Nauka / Języki obce

 
  • JęzykJęzyk angielski, arabski, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, norweski, rosyjski, włoski
 

Języki nauczane w In Plus:

angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, grecki, portugalski, holenderski, rumuński, węgierski, łacina, szwedzki, norweski, duński, fiński, rosyjski, ukraiński, białoruski, litewski, serbski, chorwacki, kazachski, turecki, arabski, japoński.
Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach, oddzielnie dla dorosłych i dzieci.

 

źródło: www.inplus.com.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Rekreacja / Plac zabaw

aleja Niepodległości, 81-853 Sopot

Rekreacja / Plac zabaw

Mikołaja Reja, 81-874 Sopot

Sport / Fitness

Sopocki Skwer, aleja Niepodległości

Podobne

Nauka / Języki obce

Artura Grottgera 8A, 81-809 Sopot

Nauka / Języki obce

Tadeusza Kościuszki 62, 81-703 Sopot

Nauka / Języki obce

aleja Zwycięstwa 250, 81-540 Gdynia

Na Blogu

Sea Park Sarbsk

 Sea Park Sarbsk

Foki, kotiki, muzeum, multimedialne atrakcje dla dzieci i wiele innych… to wszystko znajdziecie w parku rekreacyjno-edukacyjnym w Sarbsku.

Sea Park Sarbsk jest pierwszym w Polsce parkiem związanym z tematyką mórz i oceanów, oraz historią i kulturą Pomorza. To jedyny i największy tego typu park gdzie możecie zobaczyć pływające w basenach przedstawicielki gatunku foka szara i przedstawicieli uchatkowatych – kotiki południowoamerykańskie.

Do Sea Parku w Sarbsku wybraliśmy się przy okazji naszego wypadu nad morze. Z Poddąbia, gdzie mieszkaliśmy, jedzie się tam około godziny, natomiast z Łeby jest to zaledwie 8 kilometrów. Park położony jest w lesie i aktualnie rozbudowuje się o nową krytą halę widowiskową. Duży nacisk kładziony jest tu na edukację najmłodszych w połączeniu z zabawą, dzięki czemu dzieci mogą się sporo dowiedzieć o tematyce mórz i oceanów.