Świat Labiryntów

Zabawa / Park rozrywki

 
  • PowierzchniaPowierzchnia duża (powyżej 1000m2)
 
  • ParkingParking bezpłatny
0.00Nie oceniono(na podstawie 0 ocen)

Ocena

-
Atrakcje
-
Czystość
-
Obsługa
-
Dla Dzieci

Świat Labiryntów to jedyny w Polsce labirynt w polu kukurydzy autorstwa Adriana Fishera. Ponad 4km ścieżek. Zabawy terenowe, warsztaty dla dzieci, edukacja ekologiczna.
Labirynty to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych w każdym wieku. Wspólne zdobywanie celu oraz przeżywanie przygody sprawia, że biorący w niej udział integrują się. Szczególnie jest to ważne w dzisiejszych czasach na polu rodziny oraz w relacjach rodzice-dzieci. Każdy typ labiryntu przynosi ze sobą inne korzyści. Relaksuje, rozwija umiejętności skupienia i koncentracji, zdolność analizowania i rozwiązywania problemów, pokonywania przeszkód, a nawet wysławiania się.

 

TERMINY OTWARCIA 2017

OSOBY INDYWIDUALNE
Labirynt drewniany
osoby indywidualne: MAJÓWKA 2017  od 29 IV- 7 V 10:00 do 18:00 ostatni wstęp 16:30
23 VI do 20 X, wtorek - niedziela 10:00 do 18:00 ostatni wstęp 16:30

Labirynt kukurydziany
od 15 VII do 20 X wtorek - niedziela 10:00 do 18:00 ostatni wstęp 16:30

 

źródło: www.facebook.com/SwiatLabiryntow, www.swiatlabiryntow.blogspot.com

Oceny użytkowników

W pobliżu

Kultura / Muzeum

Szymbarskich Zakładników 12, 83-315 Szymbark

Przewijaki / Na stacji

ul. Gdańska 39A, 83-330 Żukowo

Przewijaki / Na stacji

ul. Starogardzka 9, 83-010 Straszyn

Podobne

Zabawa / Park rozrywki

ul. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk

Na Blogu

Weekend z Mapą Mamy #6 - Magiczne Ogrody

 Weekend z Mapą Mamy #6 - Magiczne Ogrody

Przy okazji naszej ostatniej wizyty na Lubelszczyźnie, zachęceni pozytywnymi opiniami znajomych, wybraliśmy się do rodzinnego parku tematycznego “Magiczne Ogrody”.

Park znajduje się w Trzciankach k. Janowca, dlatego wypad można połączyć ze zwiedzaniem Janowca czy Kazimierza Dolnego. Musicie się jednak przygotować na to, że w Magicznych Ogrodach spędzicie ładnych kilka godzin. To miejsce jest bardzo duże i aby obejść wszystkie atrakcje potrzeba trochę czasu. Park podzielony jest na dziewięć różnych krain np. Dom Czarodzieja, Marchewkowe Pole, Wodny Świat czy Krasnoludzki Gród. Wszystkie krainy są pięknie wkomponowane w ogrody, które faktycznie robią wrażenie, bo są świetnie utrzymane i zadbane.

Atrakcje dostosowane są do różnych grup wiekowych, znajdzie się coś nawet dla tych najmłodszych: place zabaw, miejsca do biegania i swobodnej zabawy, duży teren z piaskownicami. Nasz 3 latek skorzystał z 90% atrakcji. Na niektórych mogliśmy mu towarzyszyć, co uważamy za duży plus.