Clinica Medica Sp. z o.o.

Zdrowie / Centrum medyczne

 
  • SpecjalizacjaSpecjalizacja Alergolog, Chirurg, Dermatolog, Dietetyk, Endokrynolog, Gastroenterolog, Ginekolog, Hematolog, Kardiolog, Laryngolog, Neurolog, Okulista, Onkolog, Ortopeda, Pediatra, Psycholog, Stomatolog, Urolog
 
  • ParkingParking brak
  • PrzewijakPrzewijak
  • Kącik zabawKącik zabaw

Oceny użytkowników

W pobliżu

Kultura / Dom kultury

Grabowo 2, 81-265 Gdynia

Sport / Klub sportowy

Morska 79, 81-222 Gdynia

Kultura / Dom kultury

Opata Hackiego 17A, 81-211 Gdynia

Podobne

Zdrowie / Centrum medyczne

Bolesława Chrobrego 6/8, 81-756 Sopot

Zdrowie / Centrum medyczne

Władysława IV 23/25, 81-742 Sopot

Zdrowie / Centrum medyczne

Jana z Kolna 16, 81-741 Sopot

Na Blogu

Jesień w górach - 6 wyjątkowych miejsc na rodzinny wyjazd!

 Jesień w górach - 6 wyjątkowych miejsc na rodzinny wyjazd!

Nadeszła jesień, a wraz z nią (mamy nadzieję) piękne słoneczne dni, pełne kolorowych liści, długich spacerów w ciepłych swetrach oraz pysznej herbaty z miodem i cytryną! Cóż rzeczywistość może okazać się nieco inna, ale wolimy wierzyć, że będzie pięknie :) Wszystkie wyżej wymienione rzeczy nam i wielu innym osobom kojarzą się z jesienią, ale jest jeszcze coś co warto dodać do tej listy - góry!

Widok gór mieniących się czerwienią, pomarańczem i złotem, jest niesamowity i niepowtarzalny. Oczywiście, że góry o każdej porze roku mają w sobie to “coś”, ale to jesień sprawia, że pojawia się magia. Zatem jeśli jeszcze się wahacie czy warto pojechać w góry jesienią, to może kilka naszych propozycji rozwieje Wasze wątpliwości :)

Wybraliśmy dla Was 6 wyjątkowych i klimatycznych miejsc, niektóre z nich są kameralne, a inne nieco bardziej miejskie. Staraliśmy się wybrać miejsca zarówno nieco tańsze jak i nieco droższe, aby pokazać Wam różne możliwości. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.