CENTRUM AKTYWNEGO MIESZKAŃCA (Klub Młodzieżowy Kreatywni i Klub Osiedlowy Apteka

Kultura / Dom kultury

 
 
  • Zajęcia i warsztatyZajęcia i warsztaty

Klub Osiedlowy „Apteka” (poradnictwo, konsultacje, spotkania sąsiedzkie, zajęcia wyrównujące szanse oraz zajęcia rozwojowe dla osób dorosłych m.in. język angielski, zajęcia „Art-Senior”, nordic walking, gimnastyka);

Klub Młodzieżowy „Kreatywni” (zajęcia socjoterapeutyczne, dla dzieci i młodzieży, zajęcia wyrównujące szanse oraz zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży m.in. zajęcia taneczne, piłka nożna, język angielski, pogotowie lekcyjne).

 

źródło: www.kreatywni.ngo

Oceny użytkowników

W pobliżu

Kultura / Klub rodzinny

Świętego Mikołaja 1 sala nr 9, 81-062 Gdynia

Rekreacja / Park miejski

Morska, 81-222 Gdynia

Rekreacja / Plac zabaw

Lubawska 10, 81-066 Gdynia

Podobne

Kultura / Dom kultury

aleja Niepodległości 763, 81-838 Sopot

Kultura / Dom kultury

Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

Kultura / Dom kultury

Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II. p), 81-704 Sopot

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.