Zatoka Sztuki

Kultura / Dom kultury

 
 
  • Barek/kawiarniaBarek/kawiarnia
  • Zajęcia i warsztatyZajęcia i warsztaty

FUNDACJA MCKA ( MULTIDYSCYPLINARNE CENTRUM KULTURALNO – ARTYSTYCZNE )

Fundacja zajmuje się nie tylko promowaniem ale i przypomnieniem jak ważną częścią życia jest tworzenie. Fundacja promuje młodych artystów, debiutantów, ułatwia kontakt z profesjonalnymi artystami, organizuje warsztaty dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, istotnym elementem  jej działalności jest  program rezydencyjny dla osób z całego świata.

 

źródło: www.zatokasztuki.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Rekreacja / Plac zabaw

Aleja Franciszka Mamuszki (przy Sfinksie), 81-718 Sopot

Kultura / Teatr

Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Kultura / Teatr

Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Podobne

Kultura / Dom kultury

aleja Niepodległości 763, 81-838 Sopot

Kultura / Dom kultury

Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II. p), 81-704 Sopot

Kultura / Dom kultury

Łowicka 51, 81-504 Gdynia

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.