Młodzieżowy Dom Kultury Sopot

Kultura / Dom kultury

 
 
  • ParkingParking bezpłatny
  • Zajęcia i warsztatyZajęcia i warsztaty

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest placówką wychowania pozaszkolnego, która oferuje ciekawe i wartościowe zajęcia w różnorodnych pracowniach i klubach. Można rozwijać swoje zainteresowania m.in. w dziedzinie plastyki, muzyki, teatru, tańca. Organizowane są także konkursy, przeglądy, turnieje, imprezy okazjonalne oraz warsztaty i wycieczki podczas ferii zimowych i wakacji. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, a dla przedszkolaków - również przed południem. Uczestnikami mogą być dzieci już od 3 lat.

 

źródło: www.mdk.sopot.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Zdrowie / Stomatologia

aleja Niepodległości 761, 81-838 Sopot

Rekreacja / Plac zabaw

Ignacego Krasickiego, 81-836 Sopot

Kultura / Dom kultury

Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II. p), 81-704 Sopot

Podobne

Kultura / Dom kultury

Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

Kultura / Dom kultury

Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II. p), 81-704 Sopot

Kultura / Dom kultury

Łowicka 51, 81-504 Gdynia

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.