Klub Młodzieżowy Młodzieżownia

Kultura / Klub rodzinny

 
 
  • Zajęcia i warsztatyZajęcia i warsztaty

Klub Młodzieżownia to miejsce głównie dla gimnazjalistów i licealistów, którzy popołudniami mogą brać udział w wielu projektach.

We wtorki zapraszani są do Klubu przedstawiciele najróżniejszych zawodów, żeby poznać konkretną pracę od kuchni. Klubowe wtorki to również gry i zabawy zespołowe, pin pong, piłkarzyki!

W środy są projekty. To pewne przedsięwzięcie na rzecz, konkretnych osób, które ma na celu wyzwolenie pozytywnych emocji i satysfakcji. Są to spotkania z różnymi ludźmi i zrobienie dla nich czegoś co wyzwala uśmiech.

Czwartek jest podzielony na dwie części. Pierwsza część nazwana przedmiotową pozawala zająć się konkretnym materiałem, z którym uczesrnik Klubu ma trudność. Druga część nazwana kursem gimnazjalnym jest dla tych, którzy chcą przyswoić wiedzę w pigułce z trzech działów: język angielski, nauki przyrodnicze, nauki humanistyczne.

Oprócz naszpikowanego zajęciami grafiku Klub oferuje grupowe wyjścia i wyjazdy. Pomoc psychologa i pedagoga.

 

źródło: www.mlodziezownia.bpmikolaj.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Rekreacja / Plac zabaw

Lubawska 10, 81-066 Gdynia

Rekreacja / Park miejski

Morska, 81-222 Gdynia

Rekreacja / Park miejski

Wiejska, 81-068 Gdynia

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.