Helios Gdynia Centrum Riviera

Kultura / Kino

 
  • Kategoria wiekowaKategoria wiekowa 1-3 lata, od 4 lat
 
  • ParkingParking bezpłatny
  • Barek/kawiarniaBarek/kawiarnia

Helios dla Dzieci to wspaniałe animacje, moc atrakcji, konkursy z super nagrodami, najlepsze bajki dla dzieci, wyjątkowe filmy oraz kino dla całej rodziny! W ramach projektu proponujemy specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku - także dla tych, dla których będzie to pierwsza przygoda z wielkim ekranem! Helios dla Dzieci to zarówno spotkania cykliczne jak „Filmowe Poranki” czy „Pierwszy raz w kinie” jak i propozycje jednorazowe.

 

źródło: www.helios.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Przewijaki / W centrum handlowym

Górskiego 2, 81-304 Gdynia

Rekreacja / Plac zabaw

Biskupa Dominika 19 (na wysokości budynku nr 3-11), 81-402 Gdynia

Restauracje / Kawiarnia

ul. Piłsudskiego 30, 81-378 Gdynia

Podobne

Kultura / Kino

aleja Zwycięstwa 14, 80-219 Gdańsk

Kultura / Kino

aleja Grunwaldzka 195/197, 80-266 Gdańsk

Kultura / Kino

Kołobrzeska 41c, 80-391 Gdańsk

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.