• ParkingParking bezpłatny
  • Barek/kawiarniaBarek/kawiarnia

KIno Żak oferuje dla uczniów szkół cykl Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. To program o dziesięcioletniej tradycji, który powstał z myślą o edukacji filmowej młodych widzów.

 

źródło: www.klubzak.com.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Zabawa / Park rozrywki

ul. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk

Rekreacja / Plac zabaw

Księdza Bernarda Sychty 10A, 80-276 Gdańsk

Zabawa / Sala zabaw

al. Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk

Podobne

Kultura / Kino

Kazimierza Górskiego 2, 81-304 Gdynia

Kultura / Kino

aleja Zwycięstwa 14, 80-219 Gdańsk

Kultura / Kino

Kołobrzeska 41c, 80-391 Gdańsk

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.