Rybackie Mini Muzeum

Kultura / Muzeum

 
 

Rybackie Mini Muzeum w Sopocie założył i prowadzi Pan Jerzy Piątek, doświadczony rybak morski i wspaniały człowiek.

W jego zbiorach znajdziemy wiele ciekawych eksponatów, których szczegółową historię chętnie każdemu przedstawi sam Pan Jerzy. Ale to nie przedmioty stanowią najwyższą wartość tego miejsca, o czym przekonała się już niejedna osoba.

Historie opowiadane przez Pana Jerzego sprawią, że nie raz powrócicie do tego miejsca!

Wstęp do muzeum jest bezpłatny. Ale jeżeli tylko możemy, warto wrzucić coś do białej świnki tuż przy wyjściu. Muzeum jest utrzymywane tylko z prywatnych środków.

 

źródło: www.facebook.com/rybackieminimuzeum

Oceny użytkowników

W pobliżu

Hotele / Hotel

ul. J. Kilińskiego 11a, 81-772 Sopot

Nauka / Pracownia edukacyjna

3 Maja 33, 81-743 Sopot

Zdrowie / Centrum medyczne

Władysława IV 23/25, 81-742 Sopot

Podobne

Kultura / Muzeum

Jana Jerzego Haffnera 63, 81-715 Sopot

Kultura / Muzeum

Bohaterów Monte Cassino 37, 81-767 Sopot

Kultura / Muzeum

Polska 1, 81-339 Gdynia

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.