Muzeum Emigracji

Kultura / Muzeum

 
 
9,419.03 km odległość od 3470 Beagle Ct, San Diego, CA 92111, Stany Zjednoczone Jak dojechać
  • Barek/kawiarniaBarek/kawiarnia
  • PrzewijakPrzewijak

Dojazd samochodem:

Tuż przed wejściem do Muzeum znajduje się kilkanaście miejsc postojowych, w tym miejsce dla osób niepełnosprawnych. Nieco dalej, przed skwerem Gombrowicza znajduje się duży, bezpłatny parking na ok. 100 samochodów.

 

źródło: www.polska1.pl

 

OFERTA DLA RODZIN Z DZIEĆMI:

Warto zajrzeć do Sali Małego Podróżnika, gdzie czekają m.in. ciekawe książki dotyczące emigracji, podróży i kultur świata, edukacyjna aplikacja multimedialna, wyjątkowy model transatlantyku MS Batory i miękkie poduchy, na których można odpocząć.
Dla dzieciaków przygotowana jest także bezpłatna broszura z zadaniami, które można wspólnie rozwiązywać zwiedzając wystawę stałą.

Warto również śledzić oferty warsztatów dla dzieci. Aktywności dla najmłodszych towarzyszą każdemu większemu wydarzeniu w Muzeum.

 

źródło: www.polska1.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Restauracje / Kawiarnia

ul. Starowiejska 11, 81-356 Gdynia

Sport / Taniec

Zgoda 4, 81-361 Gdynia

Sport / Taniec

10 Lutego 11 C.H. Batory poz. 2, 81-366 Gdynia

Podobne

Kultura / Muzeum

Jana Jerzego Haffnera 63, 81-715 Sopot

Kultura / Muzeum

Bohaterów Monte Cassino 37, 81-767 Sopot

Kultura / Muzeum

Emilii Plater 9, 81-769 Sopot

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.