Teatr Gdynia Główna

Kultura / Teatr

 
  • Kategoria wiekowaKategoria wiekowa od 4 lat
 
  • ParkingParking brak

Teatr Gdynia Główna nie ma stałej kasy biletowej.
Bilety sprzedawane są zawsze na 30 min przed każdym wydarzeniem.
Bilety mozna kupić także w biurze teatru, w tygodniu od wtorku do piątku w godzinach 10-16.

Teatr Gdynia Główna prowadzi dwa projekty skierowane do dzieci:

- Stacja Bajek to spotkania teatralne dla najmłodszych widzów, pełniące, oprócz funkcji edukacyjno-kulturalnej, rolę aktywatora kreatywności i wyobraźni dziecięcej.
- Lekcje Teatralne to z kolei projekt skierowany do publiczności gimnazjalnej  i licealnej będący spotkaniem z teatrem i dobrą literaturą. Teatr chce wykształcić umiejętności społeczne i intelektualne młodzieży. Nadrzędnym celem jest pomoc nauczycielom w krzewieniu artystycznej wrażliwości młodych ludzi i zachęceniu ich do uczestniczenia we wszelkiej działalności kulturalnej.

źródło: www.teatrgdyniaglowna.pl
www.teatrgdyniaglowna.pl

 

 

 

 

Oceny użytkowników

W pobliżu

Zdrowie / Centrum medyczne

Starowiejska 47, 81-363 Gdynia

Zdrowie / Centrum medyczne

Starowiejska 45, 81-363 Gdynia

Zdrowie / Rehabilitacja

Morska 7/1-2, 81-323 Gdynia

Podobne

Kultura / Teatr

Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Kultura / Teatr

Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-759 Sopot

Kultura / Teatr

Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.