Bawialnia Cafe

Restauracje / Kawiarnia

 
 
  • Sala zabawSala zabaw
  • Urodziny i przyjęcia okolicznościoweUrodziny i przyjęcia okolicznościowe
  • Zajęcia i warsztatyZajęcia i warsztaty
  • Opiekunka do dzieciOpiekunka do dzieci
0.00Nie oceniono(na podstawie 0 ocen)

Ocena

-
Jedzenie
-
Obsługa
-
Atmosfera
-
Dla dzieci

W naszej kawiarni gwarantujemy chwilę wytchnienia przy smacznej kawie lub herbacie. Oferujemy kawę z polskiej palarni, przyrządzimy taką jak lubisz: latte macchiato, espresso, cappuccino a może sypaną? A może wolisz gorącą czekoladę To wszystko znajdziesz u nas!

Na części zabawowej Dzieciaki mają do dyspozycji dwupiętrową konstrukcję zabawową, wyposażoną w przeszkody i zjeżdżalnię do basenu z kulkami. Młodsze Dzieci mogą z niej korzystać przy niewielkiej pomocy, a do tego są cały czas widoczne dla Opiekunów. Konstrukcja posiada ważne atesty użytych materiałów i stanu technicznego. Poza konstrukcją na Dzieciaki czeka pełno zabawek: m.in. kolejka drewniana, kuchenki, bujaki, tablice do rysowania, puzzle itp.

Możesz także zostawić Dziecko do 3 godzin pod naszą opieką. Zorganizujemy Mu czas tak, że nie zauważy jak długo Ciebie nie ma. Możesz w tym czasie iść do przychodni, sklepu czy załatwić swoje sprawy.

źródło: http://bawialniacafe.pl

Oceny użytkowników

W pobliżu

Rekreacja / Park miejski

Ignacego Krasickiego, 80-515 Gdańsk

Restauracje / Restauracja

ul. Brzeźnieńska 16, 80-512 Gdańsk

Zdrowie / Stomatologia

Aleja Generała Józefa Hallera 137, 80-416 Gdańsk

Podobne

Restauracje / Kawiarnia

ul. Starowiejska 11, 81-356 Gdynia

Restauracje / Kawiarnia

ul. Piłsudskiego 30, 81-378 Gdynia

Restauracje / Kawiarnia

ul. Legionów 112F/1, 81-472 Gdynia

Na Blogu

Aktywnie z rodziną - Parki Trampolin cz.1

Aktywnie z rodziną - Parki Trampolin cz.1

Moda na trampoliny dotarła także do Polski! To doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych, świetne rozwiązanie na aktywność kiedy za oknem zła pogoda.

Musicie jednak pamiętać, że młodsze dzieci muszą być pod Waszym nadzorem lub pod profesjonalnym okiem trenera na zajęciach. Obowiązkowe są także odpowiedni strój i skarpety antypoślizgowe oraz oczywiście dobry stan zdrowia dziecka. To wszystko zagwarantuje, że zabawa będzie bezpieczna dla Waszych maluchów. Ciekawym rozwiązaniem są zajęcia gimnastyczne i ogólnorozwojowe dla dzieci prowadzne przez trenerów. Dziś zebraliśmy dla Was kilkanaśne profesjonalnych parków trampolin. Jednak to nie cała lista, w kolejnym poście pokażemy Wam co mają do zaoferowania inne miasta w Polsce.