DOM SZTUKI Gdański Archipelag Kultury

Kultura / Dom kultury

 
 
  • Zajęcia i warsztatyZajęcia i warsztaty

Dom Sztuki działa w gdańskiej dzielnicy Stogi. Jego działania skierowane są głównie na edukację taneczną, plastyczną i muzyczną. Obok zajęć z rysunku, malarstwa i ceramiki, prowadzonych przez wybitnych artystów plastyków, Dom Sztuki proponuje również naukę gry na instrumentach: gitarze, pianinie, gitarze basowej, perkusji oraz tańca pod okiem profesjonalnych instruktorów. Organizują również warsztaty teatralne, a także warsztaty wokalne. Ponadto Dom Sztuki proponuje wystawy, koncerty, spotkania i pokazy filmowe.

 

źródło: www.facebook.com/domsztukiGAK

Oceny użytkowników

W pobliżu

Przewijaki / Na stacji

ul. Miałki Szlak 14, 80-717 Gdańsk

Kultura / Muzeum

Ołowianka 9/13, 80-751 Gdańsk

Kultura / Muzeum

Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk

Podobne

Kultura / Dom kultury

aleja Niepodległości 763, 81-838 Sopot

Kultura / Dom kultury

Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

Kultura / Dom kultury

Tadeusza Kościuszki 14 (Sopot Centrum, II. p), 81-704 Sopot

Na Blogu

WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

 WEEKEND Z MAPĄ MAMY #4 - Kazimierz Dolny

Często zdarza nam się jeździć na Lubelszczyznę, bo stamtąd pochodzimy i uwielbiamy tam wracać. Tym razem udało nam się pojechać na tydzień i trochę pojeździć po naszych ulubionych miejscach. Jednym z nich jest właśnie Kazimierz Dolny, dla jednych tłoczny i przereklamowany, a dla nas piękny i pełen wspomnień. Lubelszczyzna to także inne fantastyczne miejsca, a także rozrywki dla dzieci, ale o tym w kolejnych postach. Dziś mały przewodnik po Kazimierzu z punktu widzenia rodzica :)

Większość z Was, jeśli była w Kazimierzu, pewnie kojarzy go z niezwykle tłocznym miejscem. Jednak jeśli pojedziecie tam w tygodniu lub poza szczytem wakacyjnym, to możecie się bardzo pozytywnie zaskoczyć, bo praktycznie nie ma tam turystów. To małe miasteczko wygląda wtedy zupełnie inaczej, to oaza spokoju. Według nas to świetne miejsce dla rodziców, zwłaszcza z malutkimi dziećmi. Jeśli wybierzecie się tam w mniej turystycznym okresie zobaczycie, że jest wolne od wielkomiejskiego zgiełku, ciche i spokojne, doskonałe na długie spacery z wózkiem nad Wisłą.